Haberler

Bartın Belediye Başkan Adayı Muhammed Rıza Yalçınkaya, Dernek Genel Merkezimizi ziyaret etti.

Bartın Belediye Başkan adaylarından Muhammed Rıza Yalçınkaya, dün akşam gerçekleşen olağan haftalık toplantıda dernek üyelerimizle bir araya geldi. Dernek üyeleriyle samimi bir ortamda bulunan Yalçınkaya, yönetim kurulumuzun sunumunu izleyerek amatör telsizcilerle fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıda yapılan sunum sonrasında, Sayın Yalçınkaya, amatör telsizcilik faaliyetlerinde dernekleri ilin tanıtımı açısından önemli bir platform olarak gördüğünü belirtti. Ayrıca, ilin ve bölgenin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilebilecek organizasyonlar hakkında da düşüncelerini paylaşarak dernek üyelerini bilgilendirdi.

Dernek üyelerimize hitap eden Muhammed Rıza Yalçınkaya, teşekkürlerini ileterek başarı dileklerini sundu. Dernek üyeleri ise kendisine yapılan nazik ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade ederken, Yalçınkaya’nın ileriye dönük planlarına destek olmaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler.

Amatör telsizcilik ve fikir alışverişi odaklı bu buluşma, ilin sosyal ve kültürel birimleri arasında güçlü bir iş birliğinin habercisi olması dilekleriyle tamamlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir