Haberler

BAKTRAD Çaycuma Şubesi 2. Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Batı Karadeniz Telsiz ve Radyo Amatörleri Derneği (BAKTRAD) Çaycuma Şubesi, 2. Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıya Genel Merkez yönetim kurulu üyelerinin yanısıra Bartın, Safranbolu ve Çaycuma Şubesi üyeleri katıldı.

Toplantıda, Şube Başkanı Yüksel Gülşen ve Genel Sekreter Haşim Taşçıoğlu’nun yaptığı konuşmalarla önemli faaliyetler ve hedefler masaya yatırıldı.

Şube Başkanı Yüksel Gülşen, derneğin faaliyetleri hakkında detaylı bir sunum yaparak, amatör telsizcilik ve haberleşme konularında yapılan çalışmalardan bahsetti. Gülşen, Şubenin, amatör telsizcilik alanında düzenlediği eğitimler, etkinlikler ve yarışmalardan bahsederek, bu alandaki önemli katkılarına vurgu yaptı. Ayrıca, derneğin sosyal sorumluluk projelerine ve toplum bilincini artırmaya yönelik faaliyetlerine de değindi.

Genel Sekreter Haşim Taşçıoğlu ise, derneğin genel çalışmaları hakkında bilgi verirken, özellikle haberleşme konusundaki gelişmeleri vurguladı. Taşçıoğlu, teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, amatör telsizciliğin ve haberleşmenin öneminin arttığını belirterek, dernek olarak bu alanda yapılan çalışmaları desteklediklerini ifade etti.

Toplantı öncesinde düzenlenen iftar yemeği ile birlikte, üyeler arasındaki dayanışma ve birlik ruhu pekiştirildi. Katılımcılar, genel kurul öncesinde bir araya gelerek, önemli konuları tartışma fırsatı buldu.

Daha sonra genel kurul seçimine geçildi. Seçim sonucuna göre Başkan Yüksel GÜLŞEN (TA2G) seçilirken; yönetim kurulu Orkun DEMİR (TA2ADE), Reşat KIZILÖZ (TA2CAY), Aytek ÖZCAN (TA2SAO), Bayram TISKA (TALBX) isimlerinden oluştu.

Yönetim Kurulu Asil

1. Yüksel GÜLŞEN (TA2G)

2. Orkun DEMİR (TA2ADE)

3. Reşat KIZILÖZ (TA2CAY)

4- Aytek ÖZCAN (TA2SAO)

5- Bayram TISKA (TALBX)

Yönetim Kurulu Yedek

1. Ozan GEMİCİ

2. Doğuş ÖZDİL

3-Onur GEMİCİ

4- Bayram  ABACIK

5. Nusret ÇETİN

Denetleme Kurulu Asil

1-Serkan KINICI

2-Enis ULUS

3- Mürsel ÇOBAN

Denetleme Kurulu  Yedek

1-Niyazi ERTEN

2. Mithat DEMİR

3. Ülfet ÇETİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir