Etkinlikler

26-31 ARALIK 2021 ARISS END OF YEAR SSTV ETKİNLİKLERİ

ARISS End of Year SSTV etkinlikleri kapsamında derneğimiz büyük bir organizasyona imza atarak 26-31 Aralık 2021 tarihleri arasında dünyanın dört bir tarafından katılım sağlayan tüm radyo amatörleri ve SWL (Kısa Dalga) dinleyicilerine 2 adet resim tarayıp dijital olarak bize ulaştırmaları karşılığında katılım diploması verdi.

Ayrıca Batı Karadeniz Telsiz ve Radyo Amatörleri Derneği (BAKTRAD ) olarak yılın son SSTV etkinliğinde katılım diplomasının yanı sıra ISS üzerinden alınan tüm resimlerin dijital ortamda gönderilmesi karşılığında ise SPECIAL DİPLOMA dağıttık.  Bizler Batı Karadeniz Telsiz ve Radyo Amatörleri Derneği (BAKTRAD) olarak bu tür amatör faaliyetlerin düzenlenmesine ve tüm dünya radyo amatörlerinin bu faaliyetlere katılımların arttırılmasına her zaman destek vereceğiz.

Bu etkinlikler çerçevesinde dünya genelinde toplam 345 Radyo amatörü ve SWL (Kısa Dalga) dinleyicisine katılım diplomasi ve 177 Radyo amatörüne ise operatörümüze SPECIAL diplomalarımızı dağıttık. Böylesine yüksek bir katılımla ülkemizi temsil ettiğimiz için oldukça mutluyuz. Bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam ederek diploma dağıtmaya devam edeceğiz. İleriki etkinlikler de katılım başvuruları ve şartları derneğimizin web sitesi olan www.baktrad.org. tr adresinden ilan edilecektir.

Derneğimiz adına yaptığımız bu organizasyonda görev alan tüm arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

BAKTRAD GENEL MERKEZİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir